خانه » تحقیقات قرآنی » دانلود ۱۲ جلد تفسیر و شرح صحیفه سجادیه

دانلود ۱۲ جلد تفسیر و شرح صحیفه سجادیه

دانلود ۱۲ جلد تفسیر و شرح صحیفه سجادیه از سایت تخصصی موبایل: سایت تخصصی موبایل مذهبی و رایانه اسلامی اینبار مجموعه ۱۲ جلد کتاب تفسیر و شرح صحیفه سجادیه را با تالیف استاد انصاریان در اختیار شما کاربران محترم قرار داده است . صحیفه سجادیه از مهم ترین کتب شیعه به شمار میره و بعد از نهج البلاغه و قرآن مقدس ترین کتاب است . جفا و ظلم و بهره مند نشدن از قرآن و نهج البلاغه در مورد تفسیر و شرح صحیفه سجادیه بیشتر است و بر آن شدیم تا ۱۲ جلد تفسیر و شرح صحیفه سجادیه را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم قرار دهیم .این کتابها با فرمت pdf  میباشد و هم در رایانه و هم در گوشی های که قابلیت اجرای این پسوند را دارند اجرا میشود .

 

 

 

تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۱ [دانلود کتاب]

شرح مفاهیم اخلاقى، تربیتى و عرفانى صحیفه سجادیّه است.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۲ [دانلود کتاب]

مباحث موجود در صحیفه سجادیه از دیدگاه عرفانى، اخلاقى، اعتقادى و تربیتى است. در مجلّد دوم از این مجموعه نیز ادامه دعاى اول از صحیفه سجادیه در باب توحید و ستایش حق تعالى مورد بحث و بررسى قرار گرفته است.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۳ [دانلود کتاب]

ادامه شرح و تفسر ادعیه صحیفه سجادیه با رویکرد اخلاقى و عرفانى و شرح دعاى دوم و سوم و چهارم آن است. نگارنده در ادامه شرح مقام و منزلت حضرت محمد (ص) و مقام نبوت آن حضرت که در دعاى دوم صحیفه سجادیه آمده است، به بررسى مقام نبوت آن حضرت در آیات و رویات پرداخته و ضمن بیان نقش خانواده در دین به معرفى خاندان پیامبر (ص) در نهج البلاغه پرداخته و شکایت پیامبر (ص) از برخى از بستگان و مباهله آن حضرت همراه با اهل بیت خود اشاره مى کند.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۴ [دانلود کتاب]

ادامه شرح و بررسى دعاهاى صحیفه سجادیه از دیدگاه اخلاقى و عرفانى است. در این مجلّد نیز ادامه دعاى چهارم و شرح دعاى پنجم از صحیفه سجادیه بیان گردیده است.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۵ [دانلود کتاب]

شرح ادامه ادعیه صحیفه سجادیه از دیدگاه اخلاقى و عرفانى است. در این مجلّد از این مجموعه شرح دعاى ششم، هفتم و هشتم از صحیفه سجادیه آمده است.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۶ [دانلود کتاب]

شرح و تفسیر ادعیه موجود در صحیفه سجادیه از منظرى عرفانى و اخلاقى است.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۷ [دانلود کتاب]

شرح دعاهاى صحیفه سجادیه با رویکردى عرفانى، اعتقادى و اخلاقى است. در این مجلّد نیز شرح دعاى سیزدهم تا هفدهم صحیفه سجادیه بیان شده است.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۸ [دانلود کتاب]

شرحى است عرفانى و اخلاقى بر دعاهاى صحیفه سجادیه. در این مجلّد از این مجموعه به شرح دعاهاى هفدهم تا بیستم از ادعیه موجود در صحیفه سجادیه پرداخته شده است.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۹  [دانلود کتاب]

شرح و بررسى دعاهاى صحیفه سجادیه از دیدگاهى اخلاقى و عرفانى است.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۱۰ [دانلود کتاب]

شرح و تفسیر دعاهاى صحیفه سجادیه با رویکردى اخلاقى و عرفانى است. در این مجلّد از این مجموعه نیز به شرح دعاى بیست و هفتم تا سى و هشتم از ادعیه صحیفه سجادیه پرداخته شده است.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۱۱ [دانلود کتاب]

شرح و تفسیر دعاهاى صحیفه سجادیه از دیدگاهى اخلاقى و عرفانى است. در این مجلّد از این مجموعه شرح و تفسیر دعاهاى سى و نهم تا چهل و پنجم از ادعیه صحیفه سجادیه ارائه شده است.
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه جلد۱۲  [دانلود کتاب]

شرح و تفسیر ادعیه صحیفه سجادیه با دیدگاهى اخلاقى و عرفانى است. در این مجلّد از این مجموعه نیز که آخرین مجلّد از آن است به شرح دعاى چهل و ششم تا پنجاه وچهارم از صحیفه سجادیه پرداخته شده است.

سایت منبع :

w w w . 3 e r a t . c o m

وب سایت استاد حسین انصاریان

td valign=”top”/div

استمناء

۴ نظر

 1. سلام
  سپاس گذارم ازاین زحمات ارزشمند شما که اجرآن جزءباقیات وصالحات شما انشاءالله حساب می شود چون افرادی مثل ابنجانب که ۲سال به احق زندان شدم وصبر پیشه کردم تا خداوندیکتای پاک آگاه عالم اثبات کرد بی گناهی مارا حال باز هم ما قدرت پس گرفتن مغازه کسب وکارم وسرمایه وضررجمعاحدود۹۰میلیون رانداریم باز به خدا واگذار کردم{مثال دورازجان شما بلا تشبیه من میگم حاج آقا من ۴۳روز تو کما بودم اموات را دیدم؛به ذره دره حساب پس دادن ایمان دارم ولی شما بازهم دفاع می کنیدوافرادی هم میخواهند برخوردکننداماامااماحال که ثابت شده بی ادبی نباشه وظیفه شما این نیست دراین کارها دخالت کنیدو…} وماکه قدرت مالی نداریم ناچار بایدبه دنبال دانلودرایگان بگردیم ودرعوض انشاءالله یک دردنیاو۱۰۰درآخرت به شماپاداش بدهدواگرسعادتی بودشمارازیارت کنم می گویم به شماکه اموات می گفتنددورازجان شما بلا تشبیه ما شدیم جزءاصحاب شیطان من به چشم دیدم که راست میگفتند.پرحرفی کردم من نتوانستم قرآن وصحیفه سجادیه وزیارات ومقاتل امام حسین وخطبه معروف حضرت زینب هرچه مرتبط باامام حسین برای مبایل را دانلود کنم پیام اینکه شما اجازه ندارید مدهد

 2. سلام

  امروز واسه پایان نامه ام به دانشکده علوم قرآنی رفته بودم ولی چون رشته ام مدیریت بود علی رغم موضوعی که مرتبط با اسلام بود اجازه استفاده از کتابخونه رو ندادن.خیلی دنبال چنین چیزی بودم و وقتی دیدم که این کتابها رو به صورت فایل واسه دانلود گذاشتید خیلی خوشحال شدم و امیدوارم که افراد دیگر هم به جای اینکه خوشحال بشن که دانشجویی به دنبال چنین چیزهایی است به دلیل اینکه رشته تحصیلی اش به علوم قرآنی نمی خوره اجازه استفاده از چنین منابعی رو به افراد نمی دن از شما الگو بگیرن.

  خیلی خیلی ممنون

  اجرتون با خدا 

 3. با سلام علاقه مند شده ام در خصوص دیدگاه حضرت امام سجاد(ع) در زمینه زیست شناسی و علوم پزشکی کار تحقیقی ای را به انجام برسانم، فضای مجازی را به صورت ویژه ای مورد وارسی قرار دادم، تنها جایی که توانست به خوبی راهنمای فعالیتم باشد، این سایت بود.
  متاسفانه آن طور که ملاحظه می شود تا کنون در این زمینه فعالیت پژوهشی در خور توجه ای از سوی دانشگاه ها و موسسات علمی و پژوهشی صورت نپذیرفته است که خلاء آن هم احساس می گردد.
  اضافه می کنم که منتظر ارشادات بزرگان و مسئولین این سایت علمی هستم تا بتوانم هم عنوان در خور توجه ای را انتخاب و هم مطالب تحقیقاتی خود را تکمیل و به پایان برسانم، بدین منظور آدرس الکترونیکی این حقیر نیز در بالا درج شده است، مزید استحضار این که این جانبه دانشجوی دکتری فیزیولوژی جانوری می باشم و چند صباحی است که به مباحث مرتبط با حوزه تحصیلاتم را برای دانشجویانم بازگو می کنم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 − = پنج

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نرم افزار جامع قرآنی «ترنم وحی»